Chata Rossa

Chata v Dolní Moravě - Orlické hory


DOLNÍ MORAVA

SKI AREÁL SNĚŽNÍK

Data nejsou k dispozici

Data poskytuje SNĚŽNÍK


Statistika

Rezervace pobytu na chatě Rossa - pokyny

Zde si můžete zarezervovat svůj pobyt. Zabere Vám to cca 3-5minut. Pokud potřebujete zjistit, zda vámi vybraný termín již není rezervován Podívejte se na odkaz "Termín ubytování." E-mailem Vám budou sděleny podrobné informace o ubytování, veškeré informace a pokyny.

Zaplacení zálohy
Po obdržení údajů pro provedení zálohové platby za ubytování, je nutné, aby byla platba připsána do 5-ti dní na uvedený účet. Údaje o zálohové platbě, které obdržíte obsahují číslo účtu, kód banky a variabilní symbol

Účtovaná záloha je ve výši 2000 Kč. Zbytek za pronájem objektu je potřeba odeslat 2-3 dny před vaším příjezdem, tak aby platba v době vašeho příjezdu byla již připsána na účet.
Při zrušení rezervace 4 týdny a více před začátkem pobytu bude ze zálohy strženo 1000 Kč. Při zrušení rezervace méně než 4 týdny před začátkem pobytu, záloha propadá.
Nedojde-li k zaplacení zálohy do 5-ti dní, bude Vámi zarezervovaný termín uvolněn, pro jiné zájemce a rezervace zrušena.
Při Vašem příjezdu obdržíte smlouvu o pronájmu objektu, fakturu za provedenou platbu, pokud již nebyla zaslána e-mailem v PDF formátu.

Minimální délka pobytu je 3dny/2noci a více. Pobyt přes jednu noc je možný za určitých podmínek dle dohody.
Podmínky rezervace na 1 noc budou vždy dohodnuty individuálně s ohledem na počet ubytovaných, obsazenost chaty na Dolní Moravě a termín ubytování.
Objednávka je možná pouze po telefonu den před vlastním příjezdem, pokud je termín stále volný.

Ubytovat se je možné od 15:00-17:00 v den příjezdu a do 10:00 je nutné ubytovací zařízení opustit v den odjezdu.
Podmínky při nestandardních situacích budou dohodnuty individuálně s každým zájemcem o ubytování.

Máte-li nějaký dotaz ohledně ubytování, nejasnosti v termínu ubytování, problémy se zálohou, případně připomínky k ubytování atp. Zašlete svůj dotaz přes formulář v sekci ubytování, nebo nás kontaktujte na tel.+420 777 60 24 29

Vyplňte prosím všechna relevantní pole objednávkového formuláře - v jiném případě nebude formulář odeslán. Zkontrolujte, zda byly zadány všechny informace a zda Vámi zadaná e-mailová adresa má správný tvar. Pozor také na formát zadávaného datumu příjezdu.

Pokud se Vám nikdo neozve do 24 hodin na váš dotaz nebo rezervaci, kontaktujte nás telefonicky, pravděpodobně došlo k chybě a rezervace nebyla provedena. Děkujeme

Rezervace pobytu
Jméno objednatele: Příjmení objednatele:
Bydliště: Telefon:
E-mail: Počet ubytovaných celkem:
Datum příjezdu: Datum odjezdu:
Jména dalších ubytovaných: Děti do 18 let:
Zvolený režim: STANDARD 10 a 1 je?:
Chci být informován o slevách a akcích:
Doplňující informace: